Par mums

Japānā izveidotās YAMAHA Mūzikas Izglītības sistēmas mūzikas skolas Eiropā veiksmīgi darbojas jau 70 gadu, tās ir labi pazīstamas un apmeklētas.

YAMAHA mūzikas skolu pamatā ir unikāla metodika, kas nodrošina muzikālo attīstību visas dzīves garumā, sākot no 4 mēnešu vecuma līdz pat sirmam vecumam. Programmu galvenais mērķis - muzicēt ar prieku jebkurā vecumā.

Salīdzinoši īsā laikā YAMAHA Mūzikas Izglītības sistēma ir kļuvusi populāra visā pasaulē. Lietuvā YAMAHA mūzikas skolas savu darbību uzsāka 1993 gadu sākumā un šobrīd Lietuvā ir vairāk kā 73 šīs sistēmas skolu.

Latvijā pirmās YAMAHA mūzikas skolas klases atvērtas 2008.gadā - Rīgā, Liepājā un Jelgavā.
Šobrīd Latvijā veidojas un paplašinās arvien jaunas YAMAHA mūzikas klases Rīgā, Jūrmalā, Jaunmārupē, Ādažos, Tukumā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzeknē, Gulbenē, Siguldā, Cēsīs, Ogrē, Valmierā, Liepājā.

Nodarbības mūzikas klasēs vada augsti kvalificēti pedagogi, kas apguvuši licenzētas YAMAHA mūzikas skolas programmas. To attīstību nodrošina cieša pedagogu sadarbība un pilnveidošanās, paaugstinot savu kvalifikāciju ikgadējos semināros.

Mūsu nākotnes VĪZIJA ir kļūt par lielāko, mūsdienīgāko, radošāko un dinamiskāko mūzikas skolu Baltijas valstīs.

Mūsu MISIJA – dot iespēju ikvienam cilvēkam, neatkarīgi no vecuma, īstenot un realizēt savus muzikālos mērķus un vēlmes.