Elektriskā ģitāra

Elektriskās ģitārspēles programma “Guitar Encounter” ir mūsdienīgākā instrumentspēles programma YAMAHA mūzikas skolas izglītības sistēmā.

Mūsdienīgs un aktuāls muzikālais repertuārs, dažādas ģitārspēles tehnikas, improvizācija, mūzikas teorija – šo un vēl daudz ko citu palīdzēs apgūt profesionāli ģitārspēles pasniedzēji.

“Guitar Encounter” ģitārspēles programma ir veidota tā, lai ikvienam būtu visas iespējas kļūt par rokmūzikas leģendu. Programmas materiāls nodrošina īpaši strukturētas ģitārspēles nodarbības, kuru laikā tiek apgūtas visas nepieciešamās prasmes un tehnikas, lai kļūtu par profesionālu ģitāristu.

YAMAHA mūzikas skolas sistēmā visi ģitārspēles pasniedzēji ir profesionāli mūziķi, kuri ir īpaši sagatavoti, lai vadītu grupu nodarbības. Nodarbības ir spraigas, dinamiskas, atraktīvas, priekpilnas, aizraujošas – tieši tādas, lai ar prieku apgūtu ko jaunu.